(+48) 600 703 200 ul. Floriańska 30, 31-021 Kraków  info@berryapartments24.com
AKTUALNOŚCI
Bądź na bieżąco z Krakowskim życiem kulturalnym!
zobacz zdjęcieEros Ramazzotti w Krakowie Mała Italia w Krakowie Data: 10 Cze 2015 Autor: Michał Kategoria: Eventy

Już dwudziestego dziewiątego września na Krakowskiej Arenie przeniesiemy się do magicznej Italii. Na jedynym takim koncercie w Polsce wystąpi Eros Ramazzotti, którego piosenki każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał i wielokrotnie potem nucił. Dojrzały i wszechstronny muzyk oczaruje nas swoją niepowtarzalną barwą głosu i gorącym sercem do prowincjonalnych klimatów Italii. Koncert w Kraków Arenie z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla osób kochających włoską muzykę i twórczość Erosa Ramazzottiego, ale także i dla tych, którzy zaczynają z nią swoją przygodę. 

Z tej okazji, Berry Apartaments wychodzi naprzeciw gościom chcącym wziąć udział w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu.  Nasze apartamenty ze względu na ulokowanie w samym centrum stwarzają idealną możliwość dotarcia do Kraków Areny nie tylko autem, ale i również komunikacją miejską.

Berry Apartaments staje się idealnym wyborem dla gości ceniących sobie sprawne poruszanie do docelowego miejsca podróży, ale i otwiera przed nimi szereg możliwości na przyjemne spędzenie czasu – bo przecież „wycieczka” nie musi się kończyć tylko na koncercie. Nasza lokalizacja pozwoli Państwu na beztroskie momenty po szlakach krakowskiej architektury a jeżeli zechcą Państwo przedłużyć swój „włoski pobyt” to w pobliżu znajdzie się kilka miejsc sprzyjającym ku temu!

Komentarz został dodany do moderacji. Ukaże się po akceptacji przez administratora
bon