(+48) 600 703 200 ul. Floriańska 30, 31-021 Kraków  info@berryapartments24.com
DLACZEGO MY
Przytulne apartamenty w centrum Krakowa na "każdą kieszeń".
Dlaczego My?
berry apartments

Jeżeli cenisz sobie komfort, wygodę oraz zadowolenie ze spędzonego czasu i dobrze zainwestowanych pieniędzy - to trafiłeś idealnie. Nasze apartamenty zostały stworzone z myślą o zaspokajaniu podstawowych potrzeb turystów, jak również osób służbowo odwiedzających Kraków. Stają się one idealnym zaciszem dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoki standard w połączeniu z atrakcyjnymi cenami. Marzysz o tym, żeby w końcu podczas podróży poczuć się jak w domu? My damy Ci taką możliwość. Berry Apartments to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o Państwa potrzebach, dostosowane do Państwa oczekiwań.


Co nas wyróżnia?
komfort, wygoda
WYPOSAŻENIE I STANDARD
Mimo nowoczesnego wyposażenia, nasze apartamenty nie mają nic wspólnego z bezpłciowym pokojem hotelowym, są utrzymane w domowym stylu. Mają one na celu dać Państwu ciągłe poczucie swobody i zadowolenia podczas pobytu.
LOKALIZACJA
Nasze apartamenty są zlokalizowane dosłownie w samym centrum Krakowa, tuż przy ulicy Floriańskiej.
Wi-fi
Z myślą o klientach biznesowych ale także i o indywidualnych gościach, w każdym z apartamentów znajduje się stałe łącze W-FI. Będąc w jego zasięgu mogą Państwo korzystać z Internetu bez limitów.
CENA
Wszystko to za niewielką cenę. Niewątpliwie naszym atutem jest aspekt ekonomiczny - apartament na każdą kieszeń!

    Porozmawiaj z nami!

    Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania, chcą zarezerwować jeden z naszych apartamentów lub uzyskać więcej informacji na ich temat - poniżej znajdują się dane kontaktowe, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

    facebook
    Zobacz
    bon